ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: БІЛЬШЕ 70 ДІТЕЙ ВІДВІДУЮТЬ СУЧАСНИЙ САДОЧОК У ЧОПОВИЧАХ

Дата: 01.02.2022 10:00

У 2020 році завдяки програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» реалізовано важливий соціальний проєкт – будівництво нового дитячого садка.

Дошкільний навчальний заклад створено в Чоповицькій громаді Коростенського району на базі недобудови, що простояла майже 30 років – восьмиквартирного житлового будинку у смт Чоповичі.

Будівельні роботи було розпочато у 2019 році за кошти Державного фонду регіонального розвитку та завершено у 2020 році в рамках президентської програми.

Деталі тут: https://zhtrda.zht.gov.ua/velyke-budivnytstvo-na-zhytomyrshchyni-bilshe-70-ditej-vidviduiut-suchasnyj-sadochok-u-chopovychakh-foto/