Вакцинуються жителі Соловіївського старостинського округу

Дата: 28.01.2022 15:49

За інформацією фахівця з фізичної реабілітації КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради Лариси Сікалюк, днями було організовано та проведено вакцинацію 32 жителів Соловіївського старостинського округу. Її провели працівники КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Брусилівської селищної ради у Дивині та Соловіївці. Особі з інвалідністю першої групи Володимиру Губатюку вакцинацію проведено за його місцем проживання. Цій важливій справі передувала інформаційно-роз’яснювальна робота старости Брусилівської селищної ради Алли Радченко та фахівця з фізичної реабілітації Лариси Сікалюк.

Валентина Мазуренко, директор КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради