Фото без опису Завдяки співпраці з Міжнародним Благодійним фондом «Відкрите серце» (Житомир, Коростень) днями Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради отримала гуманітарний вантаж (одяг, взуття, постільна білизна, ковдри (б/у). Благодійну гуманітарну допомогу вже отримали 18 сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, сім’ї учасників АТО/ООС, багатодітні сім’ї, сім’ї в яких проживають особи з інвалідністю та діти з інвалідністю. Це жителі Брусилова та шести старостинських округів.

Жителям Брусилівської селищної територіальної громади також надається натуральна гуманітарна допомога, що надійшла до установи від громадської організації «Кенгуруш» (м.Київ).

Для отримання гуманітарної допомоги звертайтесь за адресою установи: смт Брусилів, вул.Митрополита Іларіона, 40, тел 3-16-41.

Валентина Мазуренко, директор КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради