У загальному відділі Брусилівської селищної ради працюють чотири працівники, начальник загального відділу, три головних спеціалісти.

Загальний відділ здійснює єдину систему діловодства та  контролю за термінами виконання документів.

Проводить реєстрацію вхідної та вихідної кореспонденції, що за                    2021 рік  в цілому складає:

- вхідної документації  –  4948  листів із них 2010 контрольних;

- вихідної документації та відправлено адресатам – 3037 листів;

- сформовано та підготовлено документів на розгляд голови – 7985 листів.

- здійснено копіювання вхідних документів та направлено їх виконавцям для розгляду – 6700 листів.

- сформовано та підшито 132 томи справ вхідної та вихідної документації.

Також загальний відділ працює у єдині систему електронного документообігу, за звітний період зареєстровано 1085 листів вхідної кореспонденції та під цифровим підписом скановано та підписано 186 листів.

Загальним відділом за звітний період через Укрпошта Стандарт було відправлено 668 рекомендованих листів з повідомленням.

За   2021 рік  до селищної ради надійшло  601 звернення  з них – 402 поштою, 149 розглянуто на особистому прийомі громадян. Повторних звернень 7, колективних звернень - 35.

Найбільше звернень надійшло з питань аграрної політики та земельних відносин – 239, на  другому місці  питання соціального захисту – 92  та на третьому місці  питання екології 39.

Ведеться робота по доступу до публічної інформації і в п’ятиденний термін надається відповідь заявнику. За 2021 рік зареєстровано 403 звернень “ Про доступ до публічної інформації ”  та надано 403 відповіді.

За 2021 рік сформовано 1004 справ.

Загальний відділ селищної ради надалі буде працювати відповідно до покладних на відділ обов’язків відповідно до  посадових інструкцій кожного спеціаліста.

- вхідної документації  –  4948  листів із них 2010 контрольних;

- вихідної документації та відправлено адресатам – 3037 листів;

- сформовано та підготовлено документів на розгляд голови – 7985 листів.

- сформовано та підшито 132 томи справ вхідної та вихідної документації.

За 2021 рік сформовано 1004 справ.

Начальник загального

відділу селищної ради