Підведено підсумки онлайн фестивалю-конкурсу «Чарівні мелодії зимових свят», який тривав з 19 грудня 2021 року до 19 січня 2022 року.

27 січня на семінарі-нараді за участі керівників клубних установ Брусилівщини було нагороджено переможців вищеназваного фестивалю-конкурсу.

У номінації «Діти» переможцями стали:

1 місце -  Ігор Демченко учень Брусилівської дитячої музичної школи;

2 місце – аматори Містечківського сільського клубу;

3 місце – ансамбль бандуристів Брусилівської дитячої музичної школи у складі: Анастасії Оратівської, Альбіни Пінчук, Поліни Пінчук, Катерини Оратівської, Катерини Коваль. Клас викладача Жанни Сачок.

У номінації «Сольні виконавці та дуети» переможцями стали:

1 місце – дует у складі Наталії Пожарської та Оксани Бабич (аматори Романівського сільського Будинку культури);

2 місце – дует «Барвінок» Алла та Віктор Царенки із села Високого;

3 місце – дует у складі Аліни Сіренко та Дмитра Гончарука із села Морозівки.

У номінації «Колективи»:

1 місце – народний фольклорно-етнографічний колектив «Здвижаночка» Покришівського сільського Будинку культури;

2 місце – народний фольклорний колектив «Калина» Брусилівського селищного Будинку культури;

3 місце – народний вокальний колектив «Дзвін» Приворотського сільського Будинку культури;

3 місце – народний вокальний колектив «Молодички» Йосипівського сільського клубу.

Вітав переможців та вручав подарунки Брусилівський селищний голова Володимир Габенець, заступник селищного голови Світлана Приходько та начальник відділу культури, туризму та засобів масової інформації Брусилівської селищної ради Лариса Філоненко.

Також на семінарі-нараді розглядалися питання: активізація діяльності театральних (драматичних) гуртків при установах культури селищної ради, про підготовку до творчих звітів, про ліміти споживання енергоносіїв та інші.

Другою частиною зібрання стали рекомендації методиста селищного Будинку культури Таїсії Королюк щодо поповнення та обліку експонатів краєзнавчих світлиць та майстер-клас від методиста селищного Будинку культури Тетяни Лаворчук.

Приємним сюрпризом на зібранні стала театральна композиція учасників драматичного гуртка Приворотського сільського Будинку культури під керівництвом Ірини Угніч.

Дякуємо всім за плідну і корисну роботу зібрання.

Лариса Філоненко