На засіданні літературно-мистецького об’єднання «Жива вода» селищного Будинку культури було представлено нові творчі особистості нашої громади.

Чудові картини Ірини Комарнітської (Молібог) з Брусилова привертають увагу щирістю почуттів та різноманітністю кольорів. Перші, ще дитячі, творчі роботи Ірини ми мали можливість колись бачити на виставках в нашому Будинку культури та в м.Житомирі, коли виступали на обласних оглядах в драмтеатрі. І ось знову ми зустрілися з нашою талановитою землячкою та її роботами, в яких відчувається висока майстерність, творча енергія і любов. Наші земляки мають можливість познайомитися із творчими доробками Ірини як дизайнера-оформлювача родинних святкових подій, має вона багато цікавих творчих задумок і дай, Боже, щоб вони були реалізовані. Вперше на засіданні «Живої води» свої сувенірні роботи представила учениця Лазарівської гімназії Марія Бородкіна. До речі, Марія не лише створює оригінальні творчі подарунки, а й гарно малює, читає вірші- вона була переможцем конкурсу читців творів Лесі Українки, який проводився відділом культури, туризму та ЗМІ Брусилівської селищної ради. Марія разом з іншими дітками передавала свої подарунки в АТО. Віримо, що ми ще не раз зможемо познайомитися з творчими роботами наших сьогоднішніх героїнь. Традиційно, на зустрічі прозвучали і поезія відомих авторів, яку дуже проникливо читала Ксенія Федишина, і нові власні поетичні твори представила керівник мистецького об’єднання «Жива вода» Лариса Філоненко, поштовхом до написання яких стала «Книжкова толока». А по завершенню засідання учасники зустрічі ще довго переглядали творчу виставку наших талановитих героїнь та обмінювалися враженнями від побаченого та почутого на «Живій воді».

Г.Андреєва, методист селищного Будинку культури.