Відбулася 18 сесії селищної ради 8 скликання

Дата: 26.01.2022 15:24

26 січня 2022 року відбулася 18 сесія селищної ради 8 скликання. На сесії було розглянуто наступні питання: про створення  комунального закладу  Брусилівський музей «Дивосвіт Олексія Макаренка» Брусилівської селищної ради  та затвердження Положення про комунальний заклад  Брусилівський музей    «Дивосвіт Олексія Макаренка» Брусилівської селищної ради, про внесення змін та затвердження в новій редакції  Положення про порядок призначення керівників установ  та закладів культури, що перебувають у комунальній власності Брусилівської селищної ради за результатами конкурсу, про погодження кандидатури на посаду директора  Ставищенського закладу дошкільної освіти  «Калинка», про  порядок використання субвенції з обласного бюджету  на пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок  Чорнобильської  катастрофи та оголошення конкурсу по визначенню уповноважених аптечних установ та лікувально-профілактичних, стоматологічних закладів для пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, про затвердження фінансового плану комунального підприємства «Добробут» Брусилівської селищної ради на 2022 рік та інші. Всього було розглянуто 61 питання.