ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: У 2021 РОЦІ РЕМОНТ ДОРІГ ПРОВЕДЕНО В УСІХ РАЙОНАХ ОБЛАСТІ

Дата: 12.01.2022 13:50

У 2021 році у рамках програми Президента України «Велике будівництво»   в Житомирській області активно розбудовувалася дорожня інфраструктура – автошляхи місцевого та державного значення.

Зокрема, як повідомляє Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА, було реалізовано 43 об’єкти будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонтів автодоріг місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах області.

Загалом влаштовано майже 100 км верхніх шарів покриття у всіх чотирьох районах Житомирської області, у тому числі:

Бердичівський район – близько 8 км;

Житомирський район – більше 29 км;

Коростенський район – більше 20 км;

Новоград-Волинський район – більше 30 км.

На ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення у 2021 році для Житомирщини з державного бюджету було передбачено субвенцію у розмірі 1 353 024,3 тис. грн.

Також за інформацією Служби автомобільних доріг у Житомирській області  у 2021 році відновлено 100 кілометрів доріг державного значення. Це основна мережа доріг в області: дороги міжнародного, національного, регіонального та територіального значення й штучні споруди на них.