ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: ТРИВАЄ КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ АВТОМОБІЛЬНОЇ ДОРОГИ Н-03 ЖИТОМИР – ЧЕРНІВЦІ

Дата: 15.12.2021 08:55

У рамках програми Президента «Велике будівництво» цьогоріч здійснюється капітальний ремонт автомобільної дороги Н-03 Житомир – Чернівці. Наразі роботи проводяться на ділянці поблизу населених пунктів Іванківці та Демківці й до кордону з Хмельниччиною, км 91+000 – 96+237.

Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Житомирській області.

Розпочато влаштування металевого бар’єрного огородження. Воно служить для запобігання з’їзду транспортних засобів із земляного полотна дороги, частини мостів, шляхопроводів, естакад, зіткнення з зустрічними транспортними засобами, наїздів на масивні предмети та споруди, які розташовані в місці відводу дороги.

На ділянці ремонту вже завершено влаштування всіх шарів дорожнього одягу. Нанесено горизонтальну розмітку.

За інформацією САД, за останні роки шлях Н-03 Житомир – Чернівці на території Житомирщини був відремонтований від обласного центру до міста Чуднів.

У цьому році приступили до відновлення та якісного поліпшення решти протяжності шляху в межах області.

Нагадаємо, що протягом найближчого року планується обладнати майданчиками Weigh-in-Motion (зважування-в-русі) усі ключові маршрути України, які відновлюються у рамках програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво».