1 грудня світ традиційно відзначає День боротьби зі СНІДом

Дата: 01.12.2021 15:40

1 грудня світ традиційно відзначає День боротьби зі СНІДом. У всьому світі  в цей день говорять про СНІД, про те, яку загрозу несе глобальна епідемія. Символом боротьби зі СНІДом є червона стрічка,  як символ розуміння цієї проблеми.  Червона стрічка – символ підтримки інфікованих людей, протидії дискримінації і суспільної ізоляції людей, що живуть з ВІЛ/СНІДом, надії на майбутнє без СНІДу. Вона означає: «Я знаю про проблему ВІЛ/СНІДу і я не байдужий до неї». В рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» працівники відділу соціального захисту населення селищної ради та служби соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг»  долучилися до традиційної акції «Червона стрічка» на знак підтримки усіх тих, кому щодня доводиться жити у боротьбі з цією недугою. Сьогодення вимагає особливої уваги до проблем ВІЛ/СНІД усього суспільства. Адже, лише разом, спільними зусиллями ми здатні вплинути на загрозу епідемії ВІЛ/СНІД в Україні.