ЗАКЛИКАЮ ЖИТЕЛІВ ЖИТОМИРЩИНИ ЩЕПИТИСЯ ПРОТИ COVID-19, АБИ УНИКНУТИ ПОСИЛЕНИХ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ

Дата: 01.12.2021 15:16

Про це сьогодні, 01 грудня, розповіла перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко під час щоденного онлайн-брифінгу щодо епідемічної ситуації в області та вакцинації від COVID-19.

Також вона повідомила, що заповненість ліжок у стаціонарах області становить 39%. Зокрема, на стаціонарному лікуванні у медичних закладах Житомирщини знаходяться 1108 хворих на COVID-19, з яких кисневої підтримки потребують 834 людини, а до апаратів ШВЛ підключено 54 особи.

Деталі тут: http://zhytomyr-rda.gov.ua/zaklykaiu-zhyteliv-zhytomyrshchyny-shchepytysia-proty-covid-19-aby-unyknuty-posylenykh-karantynnykh-obmezhen/