ОЛЕКСІЙ ЧЕРНИШОВ ТА ВІТАЛІЙ БУНЕЧКО ДОЛУЧИЛИСЯ ДО ТЕСТОВОГО ЗАПУСКУ ТЕЦ У ЖИТОМИРІ

Дата: 18.11.2021 17:20

Сьогодні, 18 листопада, у Житомирській області з робочою поїздкою перебуває Міністр розвитку громад і територій України Олексій Чернишов.

Робоча поїздка розпочалася з урочистого проведення тестового запуску термодинамічної установки органічного циклу Ренкіна на базі районної котельні РК-10 у м.Житомирі. Участь у заході також взяли голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко, перша заступниця голови ОДА Наталія Остапченко, голова обласної ради Володимир Федоренко та Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

Деталі тут: http://zhytomyr-rda.gov.ua/oleksij-chernyshov-ta-vitalij-bunechko-doluchylysia-do-testovoho-zapusku-tets-u-zhytomyri/