ОЛЕКСІЙ ЧЕРНИШОВ: МОДЕРНІЗОВАНА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНА КОТЕЛЬНЯ У ЖИТОМИРІ ДОПОМОЖЕ МІСТУ ЗАОЩАДИТИ 10% ГАЗУ

Дата: 18.11.2021 16:29

У Житомирі завершили модернізацію звичайної районної котельні в ТЕЦ. Відтепер вона працює в режимі когенерації (виробництва електричної та теплової енергії одночасно) на альтернативному паливі — деревині. Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов разом із Надзвичайним і Повноважним Послом Швейцарії Клодом Вільдом, головою Житомирської облдержадміністрації Віталієм Бунечком, головою обласної ради Володимиром Федоренком та міським головою Сергієм Сухомлином взяли участь у проведенні тестового запуску термодинамічної установки ТЕЦ.

Деталі тут: http://zhytomyr-rda.gov.ua/oleksij-chernyshov-modernizovana-enerhoefektyvna-kotelnia-u-zhytomyri-dopomozhe-mistu-zaoshchadyty-10-hazu/