У вересні соціологічна група «Рейтинг» провела всеукраїнське опитування громадської думки про модернізацію інфраструктури в країні.

82% українців відзначили покращення доріг та збільшення їх ремонту. Для порівняння, у 2017 році аналогічну відповідь надавали 62%.

Ключові висновки за результатами опитування 

Серед сфер інфраструктури, де останнім часом відбувається модернізація, українці найкраще оцінили стан доріг.

У динаміці за останні три роки помітно поступове зростання оцінок стану доріг та безпеки на них.

Найбільшу заслугу у тому, що в Україні покращуються дороги респонденти віддають Президенту (36%). 33% вважають, що це заслуга місцевої влади, 8% – Міністерства інфраструктури/Укравтодору.

64% громадян задоволені діяльністю Державного агентства автомобільних доріг України. Це на 11% більше, ніж торік.

Порівнюючи всіх президентів, 41% вважають, що найбільше дороги ремонтують за Володимира Зеленського, зокрема в рамках ініційованої ним програми “Велике будівництво”.

Дороги (50%) та залізниця (42%) – інфраструктурні галузі, які, на думку опитаних, потребують найбільшої підтримки держави. По 18% вважають такими галузями пошту та туризм, 13% – річкові порти, 9% – аеропорти.

Кого опитували?

Аудиторією соціологічної групи були українці віком від 18 років у всіх областях (за винятком тимчасово окупованого Криму та частин Донецької і Луганської областей). Вибірка становила 3000 осіб.

Читайте більше за посиланням: https://bit.ly/3ky1BNS

Нагадаємо, що голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко повідомив, що у 2021 році в рамках програми Президента України “Велике будівництво” у Житомирській області буде побудовано та реконструйовано майже 250 кілометрів доріг, що пролягають в 31 громаді області.