Житомирська область, Житомирський район

09 вересня 2021 року відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Хомутецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Брусилівської селищної ради

Дата: 09.09.2021 16:47

09 вересня 2021 року відбувся конкурс  на заміщення вакантної посади директора Хомутецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Брусилівської селищної ради.

На конкурс подали документи два кандидатиПавлюк Любов Василівна та Савчук Валентина Іванівна.

Конкурс відбувся у три етапи:

І етап – тестова перевірка знань Законів «Про освіту» та «Про повну загальну середню освіту»;

ІІ етап – ситуаційне завдання;

ІІІ      етап –         публічна та відкрита презентація перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти та надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

За результатами трьох етапів випробування комісія вирішила рекомендувати селищному голові визнати переможцем конкурсу та призначити на посаду директора Хомутецької загальноосвітньої  школи  I-III ступенів Брусилівської селищної ради  Павлюк Любов Василівну і укласти із нею контракт терміном на 2 роки.

Щиро вітаємо Любов Василівну та бажаємо їй сил, терпіння і успіхів на новій посаді.

Протокол засідання конкурсної комісії