На цьому наголосив голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко під час робочої поїздки на Малинщину.

«Вже другий тиждень поспіль відкриваємо нові мости, що поєднують різні населені пункти Житомирщини, побудовані за програмою Президента України «Велике будівництво». Чому це так важливо? Тому що новий міст, побудований за сучасними технологіями – це інвестиція у майбутнє громади щонайменше на 50 років»,  сказав голова ОДА.

  Черговий новий міст – через річку Ірша – має велике значення для громади, адже він з’єднує Коростенський та Житомирський райони.

«Завдяки цьому мосту частину населених пунктів області, нарешті, вдалося логістично «повернути» до транспортної мережі Житомирського району. Раніше на цьому шляху був аварійний міст і жителям прилеглих сіл доводилося об’їжджати цю ділянку через кар’єр, це створювало багато незручностей, ускладнювало рух навіть для екстреної допомоги»,  наголосив Віталій Бунечко.

 Капітальна споруда спроможна витримати будь-яку повінь, оснащена гідроізоляцією, пішохідними доріжками з антиковзаючим покриттям та освітленням.

 За інформацією Департаменту регіонального розвитку Житомирської ОДА, загальна вартість реконструкції склала понад 12 мільйонів гривень.

«Відновлюючи дорожню інфраструктуру у містах та селах Житомирщини, ми робимо її безпечною та сучасною, а це головне завдання програми Президента України «Велике будівництво». Впевнений, що ми й надалі продовжимо розвивати автошляхи територіальних громад», – зазначив голова облдержадміністрації.

  Нагадаємо, що 07 вересня під час поїздки до Малинської громади голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко відкрив амбулаторію у селі Нові Вороб’ї.

Фото без описуФото без опису