Житомирська область, Житомирський район

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: НА ШЛЯХОПРОВОДІ ЧЕРЕЗ ЗАЛІЗНИЦЮ ЗАВЕРШУЮТЬСЯ АРМУВАЛЬНІ РОБОТИ

Дата: 26.08.2021 15:58

Поблизу міста Чуднів триває зведення шляхопроводу над залізничними коліями. Споруда розташована на км 57 + 058 автодороги Н-03 Житомир – Чернівці, ремонт якої здійснюється за програмою Президента України «Велике будівництво». Про це повідомляє Укравтодор.

«Завдяки будівництву шляхопроводу не лише скорочуємо час подорожі в напрямку Хмельницької області, а й ліквідовуємо залізничний переїзд. Це підвищить безпеку руху автомобільного та залізничного транспорту», – йдеться у повідомленні.

Наразі підрядна організація проводить армувальні роботи для влаштування монолітної плити. Наступний етап – влаштування бетону.

Довжина збудованого шляхопроводу буде 66,886 м. Висота – 7,5 метрів над рівнем залізниці.

Зверніть увагу, що рух через залізницю на перегоні Чуднів – Волинський – Разіне на час ремонту закрито.

Нині на 7 ділянках автодороги Житомир – Чернівці у Житомирській області триває ремонт (від міста Чуднів до кордону з Хмельниччиною).

Нагадаємо, що в рамках президентської програми 23-24 серпня на Житомирщині відкрито ще два знакових об’єкти – 50-метровий флагшток на майдані Соборному в Житомирі та відреставровану будівлю Магістрату.

Деталі тут: http://zhytomyr-rda.gov.ua/velyke-budivnytstvo-na-zhytomyrshchyni-na-shliakhoprovodi-cherez-zaliznytsiu-zavershuiutsia-armuvalni-roboty-foto/