Житомирська область, Житомирський район

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: ЗАВЕРШЕНО РЕКОНСТРУКЦІЮ ВІДДІЛЕННЯ ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА “ЛІКАРНЯ №1” У ЖИТОМИРІ

Дата: 12.08.2021 08:50

У рамках програми Президента України «Велике Будівництво» у Житомирській області реконструйовано ще один об’єкт медичної інфраструктури — приміщення для розміщення відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги Комунального підприємства “Лікарня №1” у Житомирі.

Роботи на об’єкті розпочато у 2020 році за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проєктів з реконструкції, капітального ремонту приймальних відділень в опорних закладах охорони здоров’я у госпітальних округах.

Деталі  тут: http://zhytomyr-rda.gov.ua/velyke-budivnytstvo-na-zhytomyrshchyni-zaversheno-rekonstruktsiiu-viddilennia-ekstrenoi-medychnoi-dopomohy-komunalnoho-pidpryiemstva-likarnia-1-u-zhytomyri/