Житомирська область, Житомирський район

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ ВИКОНАЛА ПЛАН РЕКОНСТРУКЦІЇ ПРИЙМАЛЬНИХ ВІДДІЛЕНЬ НА 100%, – ОЛЕКСІЙ ЧЕРНИШОВ

Дата: 12.08.2021 09:08

У Житомирській області на 100% виконано план реконструкції приймальних відділень в опорних лікарнях у рамках Програми Президента «Велике будівництво». Про це повідомив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

«Темні та вузькі коридори, незручні кабінети у медзакладах мають вже відійти в минуле. Пацієнти приходять до лікарень, аби отримати якісні послуги. Важливим аспектом є сучасні підходи до будівництва – роботи виконали з урахуванням нових будівельних норм та із застосуванням енергоефективних заходів. Приймальні відділення лікарень стали сучасними та комфортними для пацієнтів та медиків», – зауважив Олексій Чернишов.

Деталі тут: http://zhytomyr-rda.gov.ua/zhytomyrska-oblast-vykonala-plan-rekonstruktsii-pryjmalnykh-viddilen-na-100-oleksij-chernyshov/