Житомирська область, Житомирський район

Велике будівництво на Житомирщині: триває реконструкція майнового комплексу стадіону «Колос» в м. Олевськ

Дата: 10.08.2021 11:01

У рамках реалізації програми Президента Володимира Зеленського “Велике будівництво” на Житомирщині триває реконструкція майнового комплексу стадіону “Колос” в м. Олевськ.

Проєкт має на меті створення сучасного спортивного стадіону для забезпечення потреб жителів громади та району, підвищення ефективності підготовки спортсменів, а також рівня надання освітніх, фізкультурно-спортивних послуг, залучення до здорового способу життя дітей, юнацтва та інших верств населення.

Деталі тут: https://oda.zht.gov.ua/news/velyke-budivnytstvo-na-zhytomyrshhyni-tryvaye-rekonstruktsiya-majnovogo-kompleksu-stadionu-kolos-v-m-olevsk/