Житомирська область, Житомирський район

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: НА ОБХОДІ МІСТА БЕРДИЧІВ БУДУЄТЬСЯ ТРАНСПОРТНА РОЗВ’ЯЗКА НА АВТОШЛЯХУ М-21

Дата: 04.08.2021 10:37

У Житомирській області триває реалізація програми Президента України «Велике будівництво», у рамках якої в області розбудовується соціальна, транспортна інфраструктури, а також впроваджується ряд інших суспільно значущих проєктів.

Серед дорожніх об’єктів – будівництво транспортної розв’язки на автошляху М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський на обході міста Бердичів (км 214+223). Це ділянка між селами Осикове та Гришківці.

Як повідомляє САД у Житомирській області, наразі підрядники працюють над влаштуванням крупнозернистого асфальтобетону на з’їздах зі сторони міста Бердичів.

Одночасно проводяться роботи з монтажу балок на шляхопроводі та відсипається земляне полотно.

Згідно з проєктом для забезпечення безпечного руху на транспортному вузлі передбачено влаштування:

– розділової смуги з установкою однобічного бар’єрного огородження;

– перехідно-швидкісних смуг зі з’їздів;

– розширення укріплювальних смуг;

– дорожніх знаків, горизонтальної розмітки;

– освітлення на всій протяжності.

Транспортна розв’язка поблизу Бердичева є частиною нового маршруту між двома столицями: Києвом та Кишиневом.

Деталі тут: http://zhytomyr-rda.gov.ua/velyke-budivnytstvo-na-zhytomyrshchyni-na-obkhodi-mista-berdychiv-buduietsia-transportna-rozv-iazka-na-avtoshliakhu-m-21-video/