Житомирська область, Житомирський район

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: ВІТАЛІЙ БУНЕЧКО ВЗЯВ УЧАСТЬ У ВІДКРИТТІ ДИТЯЧОГО САДОЧКУ У ЧОПОВИЧАХ. ФОТО

Дата: 23.07.2021 10:00

22 липня голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко долучився до відкриття дитячого садочку «Краплинка» у смт Чоповичі Коростенського району, реалізованого завдяки програмі Президента України «Велике Будівництво».

Участь у відкритті також взяли народні депутати України, керівництво району та Чоповецької громади та її жителі.

«Мені надзвичайно приємно відкривати такі об’єкти, в яких лунає дитячий сміх. На досвіді реалізації цього проєкту жителі громади переконалися у тому, яким ефективним може бути співпраця з державою в рамках програми Президента «Велике будівництво» і вже готують нові проєкти», — наголосив Віталій Бунечко.

Деталі тут: http://zhytomyr-rda.gov.ua/velyke-budivnytstvo-na-zhytomyrshchyni-vitalij-bunechko-vziav-uchast-u-vidkrytti-dytiachoho-sadochku-u-chopovychakh-foto/