ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: РОЗПОЧАТО РЕМОНТ АВТОДОРОГИ ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ СТАВИЩЕ – БРУСИЛІВ – ПОПІЛЬНЯ

Дата: 13.07.2021 11:46

У рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» у Житомирській області триває розбудова транспортної інфраструктури, будівництво та ремонт доріг.

Так, стартували роботи з поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Т-06-11 Ставище – Брусилів – Попільня. Як повідомляє Служба автомобільних доріг у Житомирській області, йдеться про ділянку км 16+700 – км 36+420, км 43+500 – км 47+600.

Наразі виконуються підготовчі роботи поблизу селища Корнин на Попільнянщині.

Деталі тут: http://zhytomyr-rda.gov.ua/velyke-budivnytstvo-na-zhytomyrshchyni-rozpochato-remont-avtodorohy-derzhavnoho-znachennia-stavyshche-brusyliv-popilnia/