Житомирська область, Житомирський район

Відбулося п'ятнадцяте чергове засідання виконавчого комітету Брусилівської селищної ради восьмого скликання

Дата: 07.07.2021 12:38

7 липня 2021 року відбулося п'ятнадцяте чергове засідання виконавчого комітету Брусилівської селищної ради восьмого скликання. Були розглянуті наступні питання: про виконання контрольних доручень та листів посадовими особами Брусилівської селищної ради за I півріччя 2021 року, про затвердження звітів старост Брусилівської селищної ради за територіальною належністю щодо виконання ними повноважень за I півріччя 2021 року, про визначення уповноважених осіб за ведення списків осіб, які мають право на майновий пай, оформлення та видачу свідоцтв про право власності на майновий пай, про затвердження графіку роботи старост Брусилівської селищної ради та інші. Всього було розглянуто 68 питань.