Ось і прийшло свято, яким закінчується літній сонячний цикл. Для багатьох не секрет, що Купало - це  прадавнє українське свято Літнього Сонцевороту. Але Купало - не просто «гулянка», це ще й тайнодійство, під час якого весняне Сонце стає «повнолітнім». В Брусилові на ставку, що на Тихих вербах, відбулося традиційне святкове дійство, в ході якого дівчата прибирали Марену та водили  хороводи навколо неї, представили на  конкурс купальські віночки і пускали їх на воду, а хлопці розпалювали купальське вогнище та спалювали Купало.

Із святом всіх привітав Брусилівський селищний голова Володимир Габенець, а концертну програму підготували аматори селищного Будинку культури.

Фото без описуФото без описуФото без опису