Церемонія вручення спортивних нагород чемпіонату з футболу Брусилівської ОТГ

Дата: 02.07.2021 12:56

27 червня 2021 року у приміщенні Брусилівської дитячої музичної школи відбулася церемонія нагородження найкращих футболістів та футбольних команд, які прославляють нашу громаду та ефективно популяризують футбол. Футбольне свято відбулося за підтримки та під патронатом Брусилівського селищного голови Володимира Васильовича Габенця. Також на святі був присутній голова федерації футболу Брусилівської ОТГ Галенчик Андрій Васильович. Із хвилюванням чекали наші футболісти тієї хвилини, коли почують результати. За участь у чемпіонаті Брусилівської ОТГ 2020 року 1 місце ФК “Водотиї”, 2 місце ФК “Брусилів”, 3 місце ФК «Інтер». Приємно, що перелік спортивних досягнень значно збільшився. Але на цьому не потрібно зупинятися, попереду є що завойовувати. Спортсмени отримали свої заслужені нагороди за досягнення у спорті. Але найголовніша винагорода - це здоров’я, яке дає спорт.