Житомирська область, Житомирський район

Вітаємо переможців Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "А льон цвіте" пам'яті Івана Сльоти

Дата: 08.06.2021 12:09

Переможцем ІІІ-го Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "А льон цвіте" пам'яті Івана Сльоти за рішенням журі став народний вокальний ансамбль «Чарівниця» Брусилівського селищного Будинку культури -  ми отримали 3-є місце.  Дипломом фестивалю нагороджено і  народний вокальний колектив «Молодички» клубу с.Високе. Учасниками цього престижного фестивалю-конкурсу було понад 30 аматорських колективів зі всієї України. 3-є місце в дистанційному конкурсі читців творів Івана Сльоти, який проходив в рамках фестивалю «А льон цвіте» серед 25 учасників отримала Ліна Гудзь, директор Покришівського СБК.

Галина Андреєва, методист СБК