07 червня 2021 року відбувся конкурс  на заміщення вакантної посади директора Ставищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів Брусилівської селищної ради.

На конкурс подали документи двоє кандидатів: Письменний Віктор Володимирович та Недашківська Анастасія Володимирівна.

Конкурс відбувся у три етапи:

• І етап – тестова перевірка знань Законів «Про освіту» та «Про повну загальну середню освіту»;
  • ІІ етап – ситуаційне завдання;
  • ІІІ етап – публічна та відкрита презентація перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти та надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

За результатами трьох етапів випробування комісія вирішила рекомендувати селищному голові визнати переможцем конкурсу та призначити на посаду директора Ставищенської загальноосвітньої  школи  I-III ступенів Брусилівської селищної ради  Недашківську Анастасію Володимирівну та укласти із нею контракт терміном на 2 роки.

Щиро вітаємо Анастасію Володимирівну та бажаємо їй сил, терпіння і успіхів на новій посаді.

ПРОТОКОЛ №3

засідання конкурсної комісії щодо проведення конкурсу на посаду директора

Ставищенської загальноосвітньої школи I-III ступенів

Брусилівської селищної ради