Відбулося свято з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

Дата: 01.06.2021 14:41

Сьогодні в Брусилівському селищному Будинку з нагоди чудового свята – Міжнародного  дня захисту дітей, відбулася зустріч з творчими дітьми і родинами Брусилівщини. Брусилівський селищний голова Володимир Габенець і начальник відділу культури, туризму та ЗМІ селищної ради Лариса Філоненко привітали всіх присутніх із святом, а також вручили нагороди переможцям конкурсу читців творів Тараса Шевченка, конкурсів «Зірка полину» і «Чорнобильська палітра» та фестивалю родинної творчості «Родинні скарби Брусилівщини». Слова подяки від організаторів  конкурсів  і від наших талановитих земляків адресуємо керівництву селищної ради за постійну підтримку творчих проектів та програм. Дякуємо депутатам селищної ради, які підтримали програму культурно-масових заходів на 2021 рік, та ПП «Привороття-Агро», адже завдяки вашій небайдужості  всі переможці конкурсів та фестивалю отримали гарні подарунки. Хай мирне небо буде завжди над нами і ніколи не буде війни. Теплого всім і сонячного літа!

Галина Андреєва, методист СБК