Великодні подарунки

Дата: 06.05.2021 14:52

Вже другий рік поспіль напередодні великодніх свят від народного депутата України Андрія Пузійчука  жителі нашої громади отримують благодійні паски. Цього року ним подаровано 328 пасок. Благодійний вантаж було доставлено до КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради помічником депутата Михайленком Вадимом та при допомозі старост, працівників установи подарунки вручені одиноким, одинокопроживаючим громадянам похилого віку, особам з інвалідністю та сім’ям з дітьми, які опинились у складних життєвих обставинах. Отримали пасхальні смаколики і діти, які виховуються у трьох дитячих будинках сімейного типу.

Валентина МАЗУРЕНКО,

директор КУ «Центр надання соціальних послуг»

Брусилівської селищної ради