Житомирська область, Житомирський район

Дата: 24.03.2021 16:37

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та Методики проведення аналізу впливу регуляторного акту, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.04 №308, зі змінами внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 №1151, з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднюються проєкти рішень Брусилівської селищної ради «Про встановлення ставок  та пільг із сплати місцевих податків» та «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку» в мережі Інтернет за адресою: brusylivska-gromada.gov.ua в розділі «Регуляторна діяльність» з аналізом регуляторного впливу.

Метою прийняття цих регуляторних актів є – встановлення місцевих податків і зборів на території Брусилівської селищної ради відповідно до вимог Податкового кодексу України, що забезпечить соціальну справедливість та стабільні надходження до селищного бюджету від сплати встановлених податків і зборів.

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються відділом фінансів Брусилівської селищної ради протягом місяця з дня оприлюднення (з 24 березня по 23 квітня) за поштовою адресою: вул. Небесної Сотні, 17а, смт.Брусилів та електронною адресою:

br-fin-otg@ukr.net

Пропозиції (зауваження) подаються із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, обґрунтування поданих пропозицій (зауважень).

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

Про встановлення ставок та пільг із сплати місцевих податків

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку