Брусилівська селищна рада оголошує громадське обговорення проєктів рішень з питань припинення діяльності Водотиївського закладу дошкільної освіти «Сонечко» Брусилівської  селищної ради шляхом ліквідації, припинення діяльності  Скочищенського закладу  дошкільної освіти «Ромашка» Брусилівської селищної ради шляхом ліквідації, пониження ступеня Лазарівського навчально-виховного комплексу «ЗНЗ І-ІІІ ступенів- дошкільний навчальний заклад» Брусилівської селищної ради  до закладу І-ІІ ступенів, пониження ступеня Ставищенської  загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів

до закладу  освіти І-ІІ ступенів

З метою залучення представників громадськості до розгляду пропозицій та врахування  їх думки під час прийняття  Брусилівською селищною радою  відповідних рішень щодо питання припинення діяльності Водотиївського закладу дошкільної освіти «Сонечко» Брусилівської  селищної ради шляхом ліквідації, припинення діяльності  Скочищенського закладу  дошкільної освіти «Ромашка» Брусилівської селищної ради шляхом ліквідації, пониження ступеня Лазарівського навчально-виховного комплексу «ЗНЗ І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Брусилівської селищної ради  до закладу І-ІІ ступенів, пониження ступеня Ставищенської  загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів  до закладу  освіти І-ІІ ступенів Брусилівська селищна рада оголошує проведення громадського обговорення проєктів рішень.

Проєкти рішень з даних питань  розроблено відповідно до Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про повну загальну середню освіту».

Розробник проєкту рішення – відділ освіти та спорту Брусилівської селищної ради.

Мета  прийняття  рішення - оптимізація мережі закладів освіти, ефективне використання  бюджетних коштів та наявних приміщень, створення умов для здобуття громадянами якісної повної загальної середньої освіти.

Проєкти рішень оприлюднені на офіційному вебсайті  Брусилівської селищної ради.

До участі у громадському обговоренні запрошуються жителі Брусилівської об’єднаної територіальної громади, фізичні та юридичні особи, громадські об’єднання, політичні партії, громадські організації, представники засобів масової інформації.

Юридичні особи подають пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження.

Анонімні пропозиції не будуть реєструватись та розглядатись!

Усі пропозиції та зауваження  подаються  в письмовій або усній формі протягом 30 днів з дати опублікування  відповідного  інформаційного повідомлення за адресою: 12601, смт.Брусилів, вул. Небесної Сотні, 2, тел. 30473,  або за адресою: 12601, смт.Брусилів,  вул. Митрополита Іларіона, 50, тел. 30437; або ж надсилаються на електронну пошту brusilivsr@ukr.net, або  brus_vos@ukr.net із зазначенням  прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає.