Фото без опису    Міжнародна фундація виборчих систем (IFES Україна) оголошує конкурс на участь в онлайн тренінгу для внутрішньо переміщених чоловіків та жінок «Підтримка лідерства жінок – виграють всі!».

 Тренінг проводиться за методологією Allies for Equality (Союзники за рівність) та зосереджує увагу на сприянні рівноправному партнерству чоловіків та жінок в побуті, громадах та на інституційному рівні. 

  До участі запрошуються жінки та чоловіки ВПО – громадські активістки та активісти, представниці та представники громадських організацій, благодійних фондів, медіа та політичних партій, які зацікавлені в підтримці та просуванні рівного представництва жінок. Окрім того, якщо у вас є друг/подруга, колега/колежанка, дружина/чоловік з яким/якою ви можете реалізувати у партнерстві проект – цей тренінг для вас!

  Триденний тренінговий модуль буде націлений на підвищення знань та навичок, що будуть сприяти рівноправній участі жінок та чоловіків у політичному та громадському житті та включатимуть, але не обмежуватимуться питаннями: огляд ґендерної рівності, ґендерні стереотипи у суспільстві, побудова партнерських відносин, участь жінок у політиці.

  В останній день тренінгу в учасників/ць буде можливість представити свої спільні проекти націлені на розбудову рівноправного партнерства жінки та чоловіка у своїх громадах, чи на робочих місцях.

Тренінг буде проводитися щоденно з 10:00 до 14:00 години впродовж трьох днів з 25 – 27 березня 2021 року в онлайн форматі з використанням інтерактивних засобів.

 Участь у тренінгу безкоштовна. Три найкращі проекти учасників/ць будуть відзначені та отримають підтримку IFES Україна в реалізації.

Для участі в конкурсі необхідно заповнити аплікаційну форму (https://50vidsotkiv.org.ua/trening-dlya-zhinok-ta-cholovikiv-vpo-pidtrymka-liderstva-zhinok-vygrayut-vsi-dedlajn-9-bereznya/?fbclid=IwAR036s9F7q0awhXlIZt7oDXtcm72q2MjOrl9wqI3C8604mbKqPsegqKLg3U) до 9 березня 2021 року.

Про результати конкурсного відбору буде повідомлено до 12.03.2021 року.

 

 

 

 

 

 

Про розповсюдження інформації

Відділ соціальної, сімейної та молодіжної політики та охорони здоров’я Брусилівської селищної ради  доводить до відома, що фонд ООН в галузі народонаселення в Україні підготував в рамках спільного проєкту «Щастя в 4 руки» серію просвітницьких відео для статусів, що зокрема торкається таких тем:

  1. Планування сім’ї та партнерські пологи
  2. Декретна відпустка для татусів
  3. Психосоціальні аспекти татусів
  4. Перша допомога дитині
  5. Вибір професії/хобі дитини
  6. Статеве виховання

 

Мета проекту «Щастя в 4 руки» – донести до людей, які вступають у подружжя, прості рецепти сімейного щастя. Проект наголошує: сім‘я – це коли будь-які проблеми чи завдання сприймаються як спільні та вирішуються спільними зусиллями чоловіка та дружини. Незважаючи на те, які уявлення про сімейний уклад мали молоді до шлюбу, існують універсальні правила побудови необхідних умов для сімейного щастя.

Перш за все це – впевненість кожного з членів родини, що він не залишиться сам-на-сам з проблемами, що рідна людина розділить з ним все. Проект засновано Фондом Народонаселення ООН, він пропонує цілу низку інструментів для досягнення цілей проекту: кампанії соціальної реклами – зовнішньої, відео, аудіо тощо, сайт, статті у друкованих та електронних медіа, залучення експертів та лідерів думок, проведення масових заходів.

Проект відкритий до співпраці та запрошує медіа та організації долучитися до справи зменшення сумної статистики розлучень та створення уявлень про щасливий шлюб серед українців.

 

Посилання на канал youtube, на якому розміщенні 26 відеороликів:  https://www.youtube.com/playlist?list=PLV4zy1apmIUZAZopjdYWKFMBEK-xCyAK6.