Відбулася зустріч з воїнами-інтернаціоналістами «Крізь пекло афганської війни»

Дата: 15.02.2021 13:21

Сьогодні, в день Стрітення Господнє,   в Брусилівському селищному Будинку культури на свою традиційну зустріч «Крізь пекло афганської війни» зібралися воїни-інтернаціоналісти нашої громади, адже ветерани афганської війни 15 лютого щороку відзначають  як останній день виведення  радянських військ з АфганістануНа Україні впродовж багатьох років в цей день вшановують учасників бойових дій на території інших  держав. Зі святами наших земляків  привітав Брусилівський селищний голова Володимир Габенець, голова  Брусилівської  районної   спілки  ветеранів  Афганістану і воїнів-інтернаціоналістів Віктор Кучеренко та голова районної організації ветеранів війни і праці Микола  Гаєвський. Святковий концерт всім присутнім на зустрічі подарували аматори Брусилівського СБК, Водотиївського СБК і  ЦДЮТ «Мрія». У тому, що ветерани війни в Афганістані та на території інших держав  знають ціну краплі людської крові, ціну людському життю та залишаються справжніми патріотами своєї країни, засвідчили і події українського сьогодення. Великою мірою  дякуючи їх громадянській позиції було зупинено кровопролиття на вулиці Грушевського у Києві,  воїни-інтернаціоналісти і сьогодні є в складі військових, які боронять кордони на сході України. Слава вам, шановні воїни-інтернаціоналісти!.. Незважаючи на різні проблеми ви вмієте жити, радіти тому, що живете, і разом із своїми побратимами даруєте  людям добро та любов… Ми горді тим, що поруч з нами живуть відважні, мужні чоловіки.  Низький уклін вам від усіх земляків! І всім бажаємо  міцного здоров'я, родинного щастя, миру, душевного спокою, злагоди!