Житомирська область, Житомирський район

Дата: 05.02.2021 16:23

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та Методики проведення аналізу впливу регуляторного акту, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.04 №308, зі змінами внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 №1151, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про автомобільний транспорт» з метою одержання зауважень та пропозицій від населення Брусилівської територіальної громади, оприлюднюється проект рішення виконавчого комітету Брусилівської селищної ради «Про затвердження тарифу на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміському автобусному маршруті №1 «Хомутець – Карабачин» в мережі Інтернет за адресою: brusylivska-gromada.gov.ua в розділі «Регуляторна діяльність» з аналізом регуляторного впливу.

Метою прийняття цього регуляторного акта є – приведення у відповідність розміру тарифів на послуги приміського пасажирського транспорту економічно обґрунтованим витратам.

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються відділом  планування, економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Брусилівської селищної ради протягом місяця з дня оприлюднення (з 05 лютого по 04 березня) за поштовою адресою: вул. Митрополита Іларіона, 50, смт.Брусилів та електронною адресою: brusilivsr@ukr.net

Пропозиції (зауваження) подаються із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, обґрунтування поданих пропозицій (зауважень).

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ

Про затвердження тарифу на перевезення

пасажирів автомобільним транспортом

на приміському автобусному маршруті № 1