Житомирська область, Житомирський район

Відбулося четверте  чергове засідання виконавчого комітету Брусилівської селищної ради восьмого скликання

Дата: 03.02.2021 14:52

З лютого 2021 року відбулося четверте  чергове засідання виконавчого комітету Брусилівської селищної ради восьмого скликання. На засіданні розглянуто наступні питання: про виконання бюджету Брусилівської селищної  об’єднаної  територіальної  громади за 2020 рік, про стан бібліотечного обслуговування і збереження книжкового фонду в бібліотеках Брусилівської селищної ради за звітний період 2020 року, про проведення щорічної оцінки виконання посадовими особами селищної  ради покладених на них обов’язків і завдань за період 2020 року, про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Брусилівської селищної ради за звітний період 2020 року. Всього було розглянуто 50 питань.