Фото без опису  Питання забезпечення питною водою є і завжди залишатиметься актуальним. Нажаль на сьогодні надзвичайно гострою стала проблема неналежної оплати споживачами послуг з водопостачання. Стабільна робота Хомутецького комунального підприємства «Джерельце» (надалі підприємство) знаходиться у прямій залежності від рівня оплати споживачами отриманих послуг з водопостачання.

  Упродовж останніх років, за відсутності належного контролю зі сторони підприємства та низької громадянської свідомості, утворилась значна заборгованість населення за спожиті послуги централізованого водопостачання. Незважаючи на неодноразові звернення з приводу необхідності своєчасної оплати, переважною більшістю споживачів приховується реальний борг за спожиту воду, ігноруються звернення. Лише реально виявлений борг  населення перед підприємством з двох масивів Херсонського та Одеського смт Брусилова та с.Хомутець, на сьогодні становить близько 43000,00 грн. це тоді, коли тільки за електроенергію підприємством за грудень та січень сплачено 104619,00 грн.!!!

  Слід зазначити, що дуже мала кількість споживачів добросовісно виконують свої обов’язки та вчасно сплачують за отримані комунальні послуги. Окремі споживачі чомусь вирішили, що оплата комунальних послуг може здійснюватись виключно за їх бажанням або не здійснюватись взагалі. Несплата за отримані послуги не дає змоги підприємству якісно та в повному обсязі виконувати свої обов’язки з надання послуг з водопостачання. Стан водопровідних мереж, в тому числі і підвідних до будинків, знаходиться у вкрай зношеному стані. Останнім часом все частіше трапляються пориви на підвідних трубопроводах. Це ставить під загрозу подальшого забезпечення водою мешканців.  Підприємством в 2021 році планується проведення ремонтів водопроводів, але даний стан справ з оплатою отриманих послуг  на фоні зростання вартості матеріалів робить виконання робіт неможливим.

         Дирекція КП «Джерельце» офіційно звертається до споживачів централізованого водопостачання смт Брусилів та с.Хомутець:

  1. З метою упорядкування питань: суцільної інвентаризації абонентів, заключення договорів, погашення боргів за спожиту воду, налагодження щомісячного зняття показників лічильників та передачі показників до підприємства, терміново в індивідуальному порядку звертатися за адресою: смт Брусилів провул. Митрополита Іларіона, 3.Тел для довідок (04162) 30555.
  2. У разі ігнорування з боку споживачів, централізоване водопостачання буде найближчим часом ПРИПИНЕНО.

  Переважна кількість споживачів заборгували підприємству значну суму коштів за надані послуги. У разі не проведення розрахунків найближчим часом підприємство буде вимушене відкрито публікувати списки боржників, та звертатися до керівників де працюють боржники для впливу.

  У випадку прибуття бригади на об’єкт для відключення жодних заперечень або пропозицій об’єктивного та суб’єктивного характеру керівником бригади прийматись не буде.

 Надалі підприємство продовжуватиме роботи по виявленню випадків безоблікового споживання (крадіжок) води та публікуватиме списки порушників на сторінках сайту та в місцевій пресі.

  У зв’язку з майже повною несплатою в с. Хомутець:  за січень 2021 року підприємством  відповідно до показників лічильників сплачено за використану електроенергію 11083,00 грн., а в касу підприємства надійшло лише 1106,00 грн.  оплати, в  с.Хомутець припинено надання послуг з водопостачання. Майже аналогічна ситуація склалася і в смт Брусилів. По Одеському масиві за січень 2021 року підприємством  відповідно до показників лічильників сплачено за використану електроенергію 19283,90 грн., а в касу підприємства надійшло лише 4850,00 грн.  оплати. Отже, у разі непокращення розрахунків в найкоротший термін  буде відключено від водопостачання  Херсонський та Одеський масиви смт Брусилів. 

  Споживачі, які заборгували значні суми коштів, мають можливість погашати заборгованність при цьому не ускладнюючи фінансове становище своїх сімей. На нашому підприємстві діє практика укладання договорів по рестуктуризації заборгованності. Вона прийнятна для обох сторін – боржник може повертати кошти підприємству частинами, а підприємство отримує матеріальний ресурс для поліпшення своєї роботи.

       Хомутецьке КП “Джерельце” йде назустріч кожному, хто готовий повернути підприємству кошти, навіть частинами. Цей крок дозволить вам зменшити свої боргові зобов'язання, а підприємству забезпечити безперебійну роботу.

Адміністрація Хомутецького КП “Джерельце”