Виконавча дирекція Фонду соціального страхування України повідомляє про старт

Х Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» - 2021, який організовують Державна служба України з питань праці та редакція журналу «Охорона праці».

До участі в конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх шкіл, коледжів, ліцеїв, вихованці позашкільних навчальних закладів віком від 6 до 18 років у трьох вікових групах:

- перша – від 6 до 10 років;

- друга – від 11 до 14 років;

- третя – від 15 до 18 років.

Тематика конкурсу:

- безпека праці та здоров’я працівників у будь-яких галузях і сферах діяльності;

- протидія COVID-19 на робочих місцях та у побуті.

Конкурс проводиться у два етапи.

І етап

1) До 15 лютого 2021 року учасники надсилають малюнки до обласного управління Держпраці (контактна інформація розміщена на офіційному сайті Дежпраці dsp.gov.ua в розділі Контакти/ Контактна інформація територіальних органів Держпраці).

2) Обласне журі визначає 9 робіт (І, ІІ, ІІІ місця в кожній віковій групі), які виходять у фінал.

3) Автори робіт, які посіли І, ІІ ІІІ місця в областях, виходять у фінал конкурсу, а їхні малюнки направляються до редакції журналу «Охорона праці»

ІІ етап

1) До 15 квітня 2021 року журі фіналу визначає переможців (І, ІІ, ІІІ місця) у кожній віковій групі.

2) Напередодні 28 квітня переможців нагороджують цінними подарунками, дипломами і медалями.

Докладна інформація про конкурс на сайті http://ohoronapraci.kiev.ua/konkurs-dityachogo-malyunka-2021/ та за тел.(044)333-73-93