Відбулася 5 сесія Брусилівської селищної ради 8 скликання

Дата: 27.01.2021 15:04

27 січня 2021 року відбулася 5 сесія Брусилівської селищної ради. На розгляд сесії виносилися наступні питання: про внесення змін до складу  постійних комісій Брусилівської селищної ради восьмого  скликання, про затвердження Програми економічного і соціального  розвитку Брусилівської селищної територіальної  громади   на 2021-2023 роки, про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах Брусилівської селищної територіальної громади, про затвердження Програми створення, утримання фонду захисних споруд цивільного захисту та організації заходів, пов’язаних з проведенням їх технічної інвентаризації на 2021-2025 роки, про  затвердження Програми  зайнятості населення  на території  Брусилівської селищної ради на 2021 рік, про  порядок організації  та залучення громадян  до громадських робіт у 2021 році, про внесення змін до складу Наглядової ради  КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Брусилівської селищної ради, про зменшення розміру статутного капіталу та внесення змін до Статуту комунального некомерційного підприємства «Центр первинної  медико-санітарної допомоги» Брусилівської селищної ради та інші. Всього було розглянуто 74 питання.