Фото без опису   06.01.2021 року відбулося 3 чергове засідання виконавчого комітету Брусилівської селищної ради восьмого скликання. На зібранні секретар виконавчого комітету Войцехівська І.М. проінформувала про підсумки роботи виконавчого комітету Брусилівської селищної ради за 2020 рік, та про затвердження звіту щодо здійснення виконавчим комітетом Брусилівської селищної ради делегованих повноважень органів виконавчої влади за 2020 рік. На засіданні виконкому також розглянуто питання:  про роботу відділу організаційно-кадрового забезпечення Брусилівської селищної ради за звітний період 2020 року, про роботу відділу комунальної власності, надзвичайних ситуацій, цивільного захисту на селення та екології селищної ради за звітний період 2020 року, про роботу відділу юридичного забезпечення Брусилівської селищної ради за звітний період 2019-2020 року, про роботу відділу "Центр надання адміністративних послуг" Брусилівської селищної ради за звітний період 2020 року та інші. Всього було розглянуто 56 питань.