1 грудня – міжнародний день боротьби зі СНІДом!

Дата: 30.11.2020 14:21

СНІД - одна з найбільш трагічних проблем, що виникла перед людством наприкінці ХХ сторіччя.  У травні 1988 року Всесвітня організація охорони здоров'я  прийняла резолюцію, в якій 1 грудня оголошено Всесвітнім днем боротьби зі СНІДом. За останні роки проблема боротьби зі СНІДом гостро постала перед людством. Щодня від синдрому набутого імунодефіциту помирають тисячі людей. В Україні ця хвороба розповсюджується надзвичайно швидкими  темпами. На жаль, наша країна визнана державою, яка найбільше за інших у Східній Європі постраждала від ВІЛ/СНІДу.

Символ солідарності з тими, кого торкнулася проблема СНІДу, стала "Червона стрічка".

1 грудня 2020 року буде проведена соціальна акція «Червона стрічка», присвячена Міжнародному дню боротьби зі СНІДом.   Червона стрічка – символ підтримки інфікованих людей, протидії дискримінації і суспільної ізоляції людей, що живуть з ВІЛ/СНІДом, надії на майбутнє без СНІДу. Вона означає: «Я знаю про проблему ВІЛ/СНІДу і я не байдужий до неї».