Житомирська область, Житомирський район

Про реєстрацію обраних депутатів Брусилівської селищної ради від Житомирської обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Дата: 13.11.2020 11:04

МІСЦЕВІ ВИБОРИ

25 жовтня 2020 року

Брусилівська селищна територіальна виборча комісія

Житомирського району Житомирської області

ПОСТАНОВА

смт. Брусилів

17 год. 30 хв.

11 листопада 2020 року                                                                                  № 145

До Брусилівської селищної територіальної виборчої комісії Житомирської області Житомирського району, у відповідності ч.1 ст. 283 Виборчого кодексу України (далі-ВКУ), особами, обраними за результатами перших чергових місцевих виборів депутатами Брусилівської селищної ради у відповідні строки були подані заяви та супроводжуючі документи для реєстрації їх депутатами.

Розглянувши зміст зазначених заяв, доданих до них документів членами ТВК встановлено, що порушень щодо порядку подання заяв, умов реєстрації чи підстав для відмов в реєстрації, передбачених ВКУ та постановою ЦВК від 28.10.2020 №433, не встановлено.

Враховуючи вищевказане та керуючись  ч. 3 ст. 283 ВКУ,- Брусилівська селищна територіальна виборча комісія постановляє:

1.Зареєструвати, відповідно поданих заяв, депутатами Брусилівської селищної ради

Волошенко Алла Анатоліївна

Хабаза Сергій Володимирович

Шкуратівський Віктор Вікторович

Сочинський Анатолій Євгенійович

2.Цю постанову оприлюднити шляхом розміщення її на стенді офіційних матеріалів комісії та на офіційному веб-сайті Брусилівської селищної ради

3.Копію рішення надіслати до Центральної виборчої комісії відповідно до Порядку інформування Центральної виборчої комісії про перебіг виборчого процесу місцевих виборів, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 25 серпня 2020 року № 200.

Голова виборчої комісії                                                               Халак К. В.

Секретар виборчої комісії                               МП                    Потійчук В. О.