ПЕРШІ МІСЦЕВІ ВИБОРИ
25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Брусилівська селищна територіальна виборча комісія

Житомирського району Житомирської області

П О С Т А Н О В А

смт. Брусилів

18 год. 43 хв.

22 жовтня 2020 року                                                                                   №  126

Про зміни в складі дільничних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів

Відповідно до статті 34, статті 204 Виборчого кодексу України Брусилівська селищна територіальна виборча комісія

ПОСТАНОВЛЯЄ:

Внести зміни до складу дільничних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів, утворених та сформованих Брусилівською селищною територіальною виборчою комісією Житомирського району Житомирської області.

Зміни в складі дільничної виборчої комісії дільниці №180170

Припинити достроково повноваження члена комісії:№180170

Мидловець Надія Василівна 1960 року – Житомирської територіальної  організації Політичної Партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» ( у зв'язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб'єктом, за подання якого кандидатуру такого члена було виключено до складу виборчої комісії).

Включити до складу цієї комісії:

Бабінчук Дарина Володимирівна 1998 року народження – від Житомирської територіальної  організації Політичної Партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

Голова виборчої комісії                                                                         Халак К. В.

Секретар виборчої комісії                               МП                    Потійчук В. О