Житомирська область, Житомирський район

Дата: 23.10.2020 17:10

ПЕРШІ МІСЦЕВІ ВИБОРИ
25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Брусилівська селищна територіальна виборча комісія

Житомирського району Житомирської області

П О С Т А Н О В А

смт. Брусилів

17 год. 47 хв.

23 жовтня 2020 року                                                                                    № 129

Про припинення повноважень офіційних спостерігачів від кандидата на посаду селищного голови Приходько Світлани Василівни.

До Брусилівської селищної територіальної виборчої комісії Житомирського району Житомирської області надійшло подання про заміну офіційних спостерігачів від кандидата на посаду селищного голови Приходько Світлани Василівни та відповідні документи.

Розглянувши подання та документи Брусилівська селищна територіальна виборча комісія Житомирського району Житомирської області встановила їх відповідність вимогам Виборчого кодексу України.

Враховуючи викладене, відповідно до частини 12 статті 60, частини 10 статті 239 Виборчого кодексу України, територіальна виборча комісія постановляє:

Припинити достроково повноваження офіційного спостерігача:

Чумак Людмила Анатоліївна

Кузьмич Яна Павлівна

Белоух  Євген Олександрович

Тюрменко Ольга Олегівна

У зв'язку з внесенням подання про заміну офіційного спостерігача суб'єктом, за подання якого кандидатуру такого спостерігача було виключено до складу.

Включити до складу офіційних спостерігачів:

Толкач Богдана Петрівна

Тененіка Єльвіра Данилівна

Рахмачова Крістіна Сергіївна

Корнієнко Яна Володимирівна

Цю постанову оприлюднити шляхом розміщення її на стенді офіційних матеріалів комісії та на офіційному веб-сайті Брусилівської селищної ради

Голова виборчої комісії                                                                         Халак К. В.

Секретар виборчої комісії                               МП                    Потійчук В. О.