Житомирська область, Житомирський район

Про розгляд особистої заяви від голови дільничної виборчої комісії дільниці №180184

Дата: 23.10.2020 17:04

Перші Місцеві вибори

25 жовтня 2020 року

Брусилівська селищна територіальна виборча комісія

Житомирського району Житомирської області

П О С Т А Н О В А
смт Брусилів

17год. 47 хв.

«23» жовтня 2020 року

№ 130

До Брусилівської селищної територіальної виборчої комісії «23» жовтня 2020 року надійшла заява від голови дільничної виборчої комісії дільниці № 180184 про складення своїх обов’язків (без припинення членства в комісії), разом з тим надійшла заява від члена дільничної виборчої комісії дільниці № 180184 про згоду виконувати обов’язки голови. Розглянувши зазначені документи, Брусилівська селищна територіальна виборча комісія встановила їх відповідність вимогам Виборчого кодексу України.

Враховуючи викладене, відповідно до частини сьомої статті 208 Виборчого кодексу України Брусилівська селищна територіальна виборча комісія Житомирського району Житомирської області

постановляє:

1. Припинити обов’язки як голови Вознюк Василя Степановича без припинення членства в комісії

2.  Уповноважити на виконання обов’язків  голови Вознюк Миколу Степановича.

3. Цю постанову оприлюднити шляхом розміщення її на стенді офіційних матеріалів комісії або на офіційному веб-сайті Брусилівської селищної ради

Голова виборчої комісії                                                                   Халак К.В.

Секретар виборчої комісії                                                          Потійчук В.О.