Житомирська область, Житомирський район

Про реєстрацію офіційних спостерігачів від кандидата в депутати Івасенко Лариси Володимирівни

Дата: 22.10.2020 11:27

ПЕРШІ МІСЦЕВІ ВИБОРИ
25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Брусилівська селищна територіальна виборча комісія

Житомирського району Житомирської області

П О С Т А Н О В А

смт. Брусилів

19 год. 58 хв.

20 жовтня 2020 року                                                                   № 106

До Брусилівської селищної територіальної виборчої комісії Житомирського району Житомирської області надійшло подання та відповідні документи від кандидата в депутати Івасенко Лариси Володимирівни Розглянувши зазначені подання та документи Брусилівська селищна територіальна виборча комісія Житомирського району Житомирської області встановила їх невідповідність вимогам Виборчого кодексу України.

Враховуючи викладене, відповідно до статті 58 та 239 Виборчого кодексу України, територіальна виборча комісія постановляє:

1. Відмовити в реєстрації офіційних спостерігачів від кандидата в депутати Брусилівської селищної ради , згідно з додатком № 1.
  2. Цю постанову оприлюднити шляхом розміщення її на стенді офіційних матеріалів комісії та на офіційному веб-сайті Брусилівської селищної ради

Голова виборчої комісії                                                        Халак К. В.

Секретар виборчої комісії                               МП       Потійчук В. О.