Житомирська область, Житомирський район

Про утворення та формування складу дільничних виборчих комісій Житомирського району, Житомирської області № 180164   с. Містечко, с. Ковганівка

Дата: 19.10.2020 11:40

МІСЦЕВІ ВИБОРИ

25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Брусилівська селищна територіальна виборча комісія

Житомирського району Житомирської області

ПОСТАНОВА

смт Брусилів

21 год. 05 хв.

15 жовтня 2020 року                                                                                                       № 79

Про утворення та формування складу дільничних виборчих комісій Житомирського району, Житомирської області.

Керуючись статтями 204, 34 Виборчого Кодексу України, Брусилівська селищна територіальна виборча комісія

постановляє:

утворити та сформувати склад:   Дільничної виборчої комісії з місцевих виборів

№ 180164   с. Містечко, с. Ковганівка

Голова комісії: Байдюк Майя Андріївна ( 1966 р.н.) -  від Житомирської територіальної організації політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

Заступник голови комісії: Тищенко Олена Миколаївна ( 1973 р.н.) - від Житомирської обласної територіальної організації Політичної Партії «ГОЛОС».

Секретар                   Остапенко Людмила Олексіївна ( 1960 р.н.) -  від Житомирської обласної організації  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

Члени комісії:

Сичевська Валентина   ( 1954 р.н.) -  від Житомирської Обласної організації політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»

Бондарчук Катерина Олегівна ( 1993 р.н.) -  від Житомирської обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Васькевич Ніна Дмитрівна ( 1963 р.н.) -  від Житомирської обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».

Вовкогон Віра Марківна ( 1955 р.н.) -  від Житомирської регіональної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – «ЗА ЖИТТЯ».

Голова виборчої комісії                                                                    Халак К.В.

Секретар виборчої комісії                                                               Потійчук В.О.