Житомирська область, Житомирський район

Про утворення та формування складу дільничних виборчих комісій Житомирського району, Житомирської області № 180160   с. Болячів

Дата: 19.10.2020 11:26

МІСЦЕВІ ВИБОРИ

25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Брусилівська селищна територіальна виборча комісія

Житомирського району Житомирської області

ПОСТАНОВА

смт Брусилів

20 год. 44 хв.

15 жовтня 2020 року                                                                                                № 75

Про утворення та формування складу дільничних виборчих комісій Житомирського району, Житомирської області.

Керуючись статтями 204, 34 Виборчого Кодексу України, Брусилівська селищна територіальна виборча комісія

постановляє:

утворити та сформувати склад:   Дільничної виборчої комісії з місцевих виборів

№ 180160   с. Болячів

Голова комісії:         Корінна Наталія Василівна ( 1983 р.н.) -  від Житомирської обласної організації  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ».

Заступник голови комісії:             Миколаєвська Ольга Іванівна ( 1982 р.н.) -  від Житомирської територіальної організації політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

Секретар                   Воляницька Надія Степанівна ( 1955 р.н.) -  від Житомирської обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».

Члени комісії:

Євгієнко  Віктор Володимирович ( 1962 р.н.) -  від Житомирської обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Марченко Ірина Петрівна ( 1989 р.н.) -  від Житомирської Обласної організації політичної партії «СЛУГА НАРОДУ».

Голова виборчої комісії                                                                    Халак К.В.

Секретар виборчої комісії                                                               Потійчук В.О.