МІСЦЕВІ ВИБОРИ

25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Брусилівська селищна територіальна виборча комісія

Житомирського району Житомирської області

ПОСТАНОВА

смт Брусилів

20 год. 10 хв.

15 жотня 2020 року                                                                                                      № 71

Про утворення та формування складу дільничних виборчих комісій Житомирського району, Житомирської області.

Керуючись статтями 204, 34 Виборчого Кодексу України, Брусилівська селищна територіальна виборча комісія

постановляє:

утворити та сформувати склад:   Дільничної виборчої комісії з місцевих виборів

№ 180156   смт Брусилів( РАПО )

Голова комісії:         Шнайдерська Валентина Степанівна ( 1971 р.н.) -  від Житомирської обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».

Заступник голови комісії: Кудак Микола Миколайович ( 1951 р.н.) -  від Житомирської регіональної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – «ЗА ЖИТТЯ»

Секретар                   Степанчук Світлана Анатоліївна ( 1964 р.н.) -  від Житомирської територіальної організації політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ».

Члени комісії:

Турко Феля Федорівна ( 1960 р.н.) -  від Житомирської обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Старченко Людмила Леонідівна ( 1962 р.н.) -  від Житомирської обласної територіальної організації Політичної Партії «ГОЛОС»

Карась Наталія Анатоліївна ( 1968 р.н.) -  від Житомирської регіональної організації Політичної партії «СИЛА І ЧЕСТЬ»

Приходько Сергій Володимирович ( 1972 р.н.) -  від Житомирської Обласної організації політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»

Бойко Юлія Юріївна ( 1996 р.н.) -  від Житомирської обласної організації  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

Толкач Ірина Володимирівна ( 1976 р.н.) -  від Житомирської Обласної організації політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»

Голова виборчої комісії                                                                    Халак К.В.

Секретар виборчої комісії                                                               Потійчук В.О.