«О, Мати Божа! Ми - твої діти. Тобі сьогодні приносим квіти, Тебе благаєм, уклінно просим, до Тебе в небо ми руки зносим. Прийми нас, Мати, під свій Покров, Тобі даруєм серце й любов, від нужд і горя нас збережи, в лихій годині нам поможи…»- словами цієї молитви ведучі розпочали урочистості з нагоди Дня захисника України,  Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці в Брусилівському селищному Будинку культури. Слова вітань присутнім в залі адресували Брусилівський селищний голова Володимир Габенець, голова Брусилівської районної ради Ніна Рафальська, голова Брусилівської райдержадміністрації Сергій Бакуменко та голова Брусилівської районної організації ветеранів війни і праці Микола Гаєвський. Під час свята звучали пісні та молитва за Україну у виконанні аматорів селищного Будинку культури, Водотиївського СБК, Йосипівського СК, дитячої музичної школи, ЦДЮТ «Мрія», народного вокального колективу «Калинонька» Биківського СК. До пам’ятних місць в центрі Брусилова були квіти покладені як данина нашої пам’яті загиблим захисникам Батьківщини в різні періоди історії нашої держави. Ми обіцяємо ніколи не забути, якою ціною завойоване наше мирне життя. Дорогі наші захисники! Мільйони людей вірять, що небо нашої України-матері буде мирним, адже його оберігають славні воїни, саме вам довіряють найдорожче, найсвітліше – оберігати мир! Ми дякуємо вам за те, що забуваючи про страх, про біль, про небезпеку, ви усі, як один, незалежно від віку й занять, встали на боротьбу з ворогом, захищаючи свій дім, свою родину, свою Батьківщину. Віддаючи данину вдячності вашій непохитній вірності, солдатському обов’язку, особистій відвазі, бойовому братерству щиро бажаємо кожному з вас міцного здоров’я, миру, благополуччя і щасливого довголіття. Низький вам уклін!..  Всім нам бажаємо здоров’я, щастя та мирного  неба.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису                                                  Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису